Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Валентин July 04, 2019 3:23 pm I recommend
 
Advantages: Ще ніколи в мене не було досвіду роботи з такою відповідальною компанією! Я обрав товар, передзвонив і дуже компетентна людина відразу надала мені консультацію, ми підтвердили замовлення і вже через декілька днів товар був у мене. Дуже приємно працювати в таких умовах, буду звертатись до Вас ще.
Drawbacks: Недоліків немає, просто хочу побажати вам побільше відповідальних та хороших клієнтів, які будуть замовляти багато продукції!!!
0
 
Микола July 03, 2019 2:37 pm I recommend
 
Advantages: Замовляли оптом стретч плівку, справді швидка доставка. Також сподобалось те, що зранку ми оформили замовлення, а вже через 2 дні його отримали, тобто довго чекати не довелось! Підтверджую високий рівень цієї компанії. Бажаю вам і далі так добре працювати та стрімко розвиватись! Побільше вам хороших та відповідальних клієнтів))
0
 
Дмитро June 26, 2019 4:12 pm I recommend
 
Commentary: Заказывал шины для спецтехники. Понравилось. Шины имеют усиленную боковую поверхность, что служит прекрасной защитой от повреждений при эксплуатации. У пак трейд самая низкая цена на шины (насчет других товаров пока не знаю) на всем рынке, поэтому буду брать шины теперь только у вас. Рекомендую Вашу компанию всем родным, знакомым и друзьям!
0
 
Валерий June 25, 2019 11:46 am I recommend
 
Advantages: Довольный упаковочным оборудованием от Вашей компании по сегодняшний день! Оно отлично работает и имеет восхитительные эксплуатационные показатели. Рекомендую!
0
 
Антон May 24, 2019 5:22 pm I recommend
 
Advantages: Задоволені високою якістю продукції та швидкою доставкою. Неоодноразово будемо звертатись сюди ще!
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Пак Трейд, ООО
(main office)

10007, Ukraine, Zhytomyr region, Житомир, Коростышевская, 45
  • +38 (067) 412-61-XX

Social buttons

 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create